Топ
-3%

Сумка для зберігання зарядного кабелю Mercedes-Benz Charging Cable Storage Bag - MY2022
2 427 ₴
2 354,19 ₴
- В наявності
- Код: A0008992300
+380 (98) 749-80-32
ВалентинаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
A0008992300 Сумка для зберігання зарядного кабелю Mercedes-Benz Charging Cable Storage Bag - MY2022
🟢 Оригінальна сумка Mercedes-Benz® для зберігання зарядного кабелю забезпечує чисте та безпечне розміщення кабелю у передньому багажнику.
✨ Особливості та переваги:
-
Ідеальна посадка у багажник завдяки продуманій конструкції
-
Міцний та якісний матеріал
-
Ремені та ручка для зручного перенесення
-
Логотип Mercedes-Benz на передній стороні
-
Компактні розміри: 40×22×15 см
-
Комплект поставки: сумка без кабелю для електронної зарядки
-
100% оригінальний аксесуар Mercedes-Benz
📦 Доставка по всій Україні: Нова Пошта, відправка 1–3 дні
🚗 Сумісність:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 32 л |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354,19 ₴



