-3%

Валіза на коліщатах BMW, темно-сіра 70 л
17 761 ₴
17 228,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80225A7C975
+380 (98) 749-80-32
ВалентинаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза на коліщатах BMW M фантастична ідея подарунка для шанувальників бренду та не тільки!
- Корпес з деталями логотипу 3D M
- Матовий золотий логотип M і матова золота алюмінієва телескопічна ручка
- Матовий, стійкий до подряпин твердий корпус із полікарбонату
- Подвійні колеса на 360° (4x) з ковпаками з логотипом BMW M
- Замок TSA
- Водовідштовхувальна блискавка в основному відділенні та застібка на блискавку з тисненням логотипу M
- Додатковий мішок для білизни та мішок для взуття
- Магнітна застібка FIDLOCK® із логотипом M на компресійних ременях
О'бєм: 70 л
Матеріал: корпус: ПК, підкладка: перероблений PES
Колір: Темно-сірий матовий
Розміри: 70 см х 45 см х 25 см
Вага: 4,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 228,17 ₴




